Mobil

Radyo Dinlemek İçin Play Tuşuna Basın...

Sohbet


17 Şubat 2018 Cumartesi

online radyo dinleme imkanı

Sizlerde online olarak yayın dinleyebilirsiniz , online olarak canlı yayın dinlemek için tek yapmanız gereken dost fm radyo sitesini açmanız yeterli olacaktır. Burda birbirinden farklı djler sayesinde sınırsız eğlencenin farkına varabileceksiniz. Radyo dinlemek için her hangi bir program kurmadan direk google üzerinden dostfm yazarak karsınıza cıkan www.dostfm.net web sitesine tıklayarak online muzik dinlemenin keyfini cıkarabilirsiniz. isterseniz web sitesi üzerinden yayında olan dj arkadaştan dinlemek istediğiniz eseri isteyerek radyoda dinlemek istediğiniz eseri çaldırabilirsiniz. 

DostFm radyo sitesi internet üzerinden yayın yapmaktadır. 7/24 haftanın her saati yayınına boşluk vermeden günün her saati dinleyicilerine hizmet veren bir radyo portalıdır. 

2 yorum:

  1. Chat yap flört et, arkadaşlık, Sohbet yeni insanlarla tanışıp dost edebileceğiniz, Sohbet odaları ruh eşinizi bulabileceğiniz bir yer.

    YanıtlaSil
  2. Gabile Chat yap flört et arkadaşlık Gabile Sohbet yeni insanlarla tanışıp dost edebileceğiniz Gabile Sohbet odaları ruh eşinizi bulabileceğiniz bir yer.

    YanıtlaSil